Черная Магия - заговоры, обряды, ритуалы. Магическая помощь

Объявление


18+ Форум Черная Магия несет информационно-познавательный характер в области эзотерики, оккультизма и магии и не является пропагандистским. На нашем форуме на постоянной основе действует школа деревенского колдовства, курсы по изучению различных магических техник и проводятся постоянные семинары на разную тематику.

Подписывайтесь на наш канал на Youtube и будьте в курсе новых видео от практиков форума!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Од младенчеського пороблення

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Скачують на свеже яйце, при цьому кажучи:

Святителі Антипій, Антоній, Феодосій, Михаіл, Гавриїл і всі святії преподобники, Божії угодники, благословіть і поможіть, своїм духом дихніть рожденній, молитвенній, хрещеній, благословенній, миром мированій, водою обливаній (Імя оператора) на стану поставить от Господи, благослови і поможи! Дай мені , Господи , на поміч нарожденній, молитвеній, хрещеній Імя (оператора) проти супротивника! На третій кватирі, на добрій годині, Іван Іванович, руський царевич! Ти не хрещений, не молитвений, не благословенний, отчепись, открутись! Тобі внутрі не стояти, огнем тобі не палати, морозом тобі не знобити, сімдесят суставів не крутити, щірого серця не нудити, жовтої кості не ломити і не трощити, червоної крові не пити, білого тіла не сушити! Я тебе визиваю, я тебе викликаю, із нарожденного, молітвенного, хрещеного младенця Божого (Імя дитини), з його голови, з його рук, з його ніг, з його пальців, з його суставців, з його коси, з його краси, з його волоса, з його голоса, з його кості, з його покості, з його крові, з його покрові, з його жил, з його пожил! Супротивніку подуманний, погаданий, стрічній, сказаний, вітровий, вихровий, водяний, полунічний, світовий! Я тебе визиваю, я тебе викликаю! Іди собі, пропади собі, на очерета, на болота, на болотні води, де лежать гнилії колоди; там тобі селиться, будиться, проживати і пробувати, а нарожденного, молитвенного, хрещеного младенця Імя дитини у вічі не видати

+5

2

Sv.Sokolova, ребенка разбудить перед выкатыванием? я правильно знаю? меня всегда напрягает, что они орут благим матом, переходя на ультразвук, а яйцо так и норовит из рук выскочить.(

0

3

Рыж@я написал(а):

Sv.Sokolova, ребенка разбудить перед выкатыванием?

честно говоря, даже не скажу. я видела, когда выкатывали сонного.

+1

4

Мне малого будили и бабка, когда учила, тоже советовала будить, по возможности. Вот меня это" можешь будить, а можешь не будить" - прямо в Одессе держит))

0

5

Ссылка для скачивания аудиофайла

+1